RU UA
ЄВРОПЕЙСЬКА ГІМНАЗІЯ
    Ми хотіли створити школу, в яку учні та вчителі ходили з радістю.
    25 років тому наша мрія почала здійснюватися.
    Наше завдання – зробити шкільні роки не тільки максимально корисними для розуму дитини і його майбутнього, а й щасливими.
    Ми створюємо інтелектуальний і культурний простір, в якому дитина розвиває природний розум, формує ерудицію, розуміє необхідність виховання почуттів, розкриває свої творчі можливості.
    Це стало можливим тільки в обстановці співробітництва і довіри.
   
 
 
    У гімназії діти перебувають з 9 до 17 години: навчаються, займаються творчістю, відпочивають, створюють проєкти і виконують домашні завдання за участю педагога-консультанта. Перерва на прогулянку, спортивні ігри, обід - допомагають досягати розумного балансу навчальної праці та відпочинку.
    Наша мета - щоб діти росли здоровими, неординарно мислячими, ерудованими, здатними домогтися успіху в житті - незалежно від того, де вони будуть продовжувати освіту - в Україні або за кордоном.
 
    Сім'я прагне зберегти здоров'я дитини, і умови дуже важливі.
    У гімназії - здорове середовище, без шкідливих звичок для тіла і для душі. Сучасна будівля, тепла і затишна, власна котельня, великий спортивний зал, роздягальні з душовими, обладнаний спортивний майданчик на відкритому повітрі.

    Кваліфіковане щоденне медичне супроводження, домашнє харчування (включаючи і дієтичний стіл) в просторій і світлій їдальні. Глядацька зала на 150 місць.

  

 

 

· All Rights reserved · © 2014 EG School Team