RU UA
НА БОЦІ ДИТИНИ
    Ми говоримо ««Ні»» навчанню, що перетворює життя учня в нудну повинність замість того, щоб формувати і розвивати потребу в знаннях. Саме такий підхід ми намагаємося реалізувати на уроках.     Нові часи вимагають нових навичок. Завдання вчителя – «перелопатити» гори інформації і явити класу навчальну програму відповідно до світових вимог і стандартів.     Наш учитель стає співавтором відкриттів, які робить дитина.
 
    Ми працюємо з індивідуальними навчальними програмами, використовуємо і розробляємо нові технології, разом з учнями створюємо творчі проєкти.
    На математиці – вирішуємо нестандартні завдання.
     На уроках мови – пишемо не тільки вправи.
    На літературі – створюємо власні оповідання.
    На інформатиці – вчимося працювати з інформацією, розробляємо проєкти. Адже комп'ютерні технології – це тільки інструменти, які допомагають реалізувати той «продукт», який «виробляють мізки».
 
    Англійську мову вивчають усі учні за курсом Кембриджського університету.
    За результатами екзаменів випускники гімназії отримують міжнародний сертифікат IELTS, що дозволяє отримати академічну освіту і навчальні стипендії у Великобританії або будь-якій іншій англомовній країні.
    Наш учитель на уроці планує прогрес кожного учня окремо, а не прогрес усього класу взагалі. Ми не “малюємо” оцінки, а допомагаємо учневі досягти максимально посильного результату. При цьому планка піднімається по мірі зростання – від успіху до успіху.
 

 

  Головне наше завдання – не тільки у виконанні державного стандарту. Найважливіше – як, спираючись на зацікавленість і свободу, дати освіту більш широку і глибоку ніж передбачає цей стандарт, тому що освіта – щось більше, ніж уміння заповнювати тести.

   Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти

 

 

 

 

· All Rights reserved · © 2014 EG School Team